E-shop - Rostliny - semena.cz | Kompletní nabídka semen a osiv pro Váš dům i zahradu | Zajímavá semena - exotické rostliny, masožravky, palmy, jehličnany, zelenina, bylinky, květiny, klíčky, houby, bio osivo - Osivo pro každou zahradu.
Kvalitní semena a osiva pro pěstitele za nízké ceny.


Široká nabídka netradičních semen z celého světa.
1. český eshop zaměřený na semena exotických rostlin.

Ochrana rostlin před mravenci a mouchami

Řadit dle:

Feroset tetra/spiž.moli/2ks =

Feroset tetra/spiž.moli/2ks  =
  
Lepové desky k odchytu mravenců v pekárnách, mlýnech a domácnostech. Ekologicky neškodný, neobsahuje žádné insekticidy. Je vhodný jak k signalizaci výskytu, tak i k odchytu.  
28 KčNa cestě
  
Řadit dle:

Mravenci

Mravenci jsou živočichové s pozoruhodně propracovanou hierarchií společnosti a neobyčejnou schopností přežití. Vyskytují se téměř všude na Zemi.

Mravenci jsou blanokřídlý hmyz s velikostí od několika milimetrů do několika centimetrů. Mravenci na zahradě seberou co najdou - semena, dužnaté plody, tělíčka mrtvých živočichů. Zpravidla se mravenci vyskytujjí na prosluněných místech zahrady, často je lze najít ve skalce, na zápraží apod.

I když jsou mravenci považování za užitečné živočichy, bohužel přes zimu se starají o vajíčka mšic, které na jaře roznesou po rostlinách, aby později "sklízeli" jejich sladký výměšek, tzv. medovici.

Pokud mravenci nemají dostatek potravy, vydávají se na výpravy za šťavnatými pupeny ovocných stromů, nebo za zrajícími plody. Může se stát, že nám takto sklidí rybíz nebo jahody. Pro rostliny existuje jak biologická ochrana, tak i mechanická (lepové pásky na kmeny). To je velice účinný a k přírodě šetrný způsob, jak ochránit ovocné stromy před útokem mravenců, a tak zabránit šíření mšic – mravenec se jednoduše přilepí.30-ti denní lhůta vrácení

Rostliny-semena.cz - prodej semen pro vaši zahradu!

 
Trápí vás svilušky? Trápí vás svilušky?

Letos trápí pěstitele více než v minulých letech. Přípravek Vermitec jim učiní přítrž.

Nevíte co za dárek blízkým? Nevíte co za dárek blízkým?

Nadělte jim dárkové balení GROWSETU - komplet pro úspěšný start každého pěstitele. Tento dárkový set obsahuje vše, co pěstitel potřebuje pro úspěšný start semínek...

Čím osázet okno?

Přemýšlíte, čím letos osázet okno? Podívejte se na trochu inspirace letničkami..

Hydroponické pěstování

Hydroponie - pěstování 21. století. Rychlejší růst, lepší přísun hnojiv, méně chorob..

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 722912623
Email:
Web: Rostliny-semena.cz
© Rostliny-semena.cz

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.