E-shop - Rostliny - semena.cz | Kompletní nabídka semen a osiv pro Váš dům i zahradu | Zajímavá semena - exotické rostliny, masožravky, palmy, jehličnany, zelenina, bylinky, květiny, klíčky, houby, bio osivo - Osivo pro každou zahradu.
Kvalitní semena a osiva pro pěstitele za nízké ceny.


Široká nabídka netradičních semen z celého světa.
1. český eshop zaměřený na semena exotických rostlin.

Ochranné postřiky před molicema, mšicema a sviluškama - létací hmyzČlánky na této stránce:

Známí škůdci: molice, mšice a svilušky

Saví škůdci na zahradě jsou problémem, o kterém článek pojednává, stejně jako o možnostech jeho řešení.

» Celý článek

Řadit dle:

Mospilan 20SP 1.2g/L /č4053/k =

Mospilan 20SP 2x1.2g/L /č4053+

Mospilan 20SP 3x2,4g/L/č4053/ +

Mospilan 20SP 1.2g/L /č4053/k  =
 
Mospilan 20SP 2x1.2g/L /č4053+
 
Mospilan 20SP 3x2,4g/L/č4053/ +
Systémový insekticid určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců: mandelinky bramborové v bramborách, mšic a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách. Systémový insekticid určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců: mandelinky bramborové v bramborách, mšic a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách. Systémový insekticid určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců: mandelinky bramborové v bramborách, mšic a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách.
26 KčNa cestě
 
39 KčNa cestě
 
82 KčNa cestě

Mospilan 20SP 4x5g/L/č4053/ =

Samuraj/KA/ 20ml/L/ ===

Mospilan 20SP 4x5g/L/č4053/   =
 
Samuraj/KA/ 20ml/L/ ===
 
Systémový insekticid určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců: mandelinky bramborové v bramborách, mšic a obaleče jablečného v jádrovinách, mšic na zelenině a mšic a molic v okrasných rostlinách. Insekticidní přípravek ze skupiny pyrethroidů proti širokému spektru žravého a savého hmyzu. Vyznačuje se rychlou účinností a dlouhodobým působením. 
262 KčNa cestě
 
206 KčNa cestě
 
Řadit dle:

Postřiky, přípravky proti mšicím, sviluškám, molicím

Mšice jsou významným parazitem rostlin. Z rostlin totiž vysávají rostlinné šťávy, kterými se živí. Velikost mšic je kolem 4-6mm. Normálně nelétají, ale pokud dojde k jejich přemnožení, tak se líhnou i létaví jedinci, kteří se mohou přesunout i na další rostliny. Během roku mají mšice mezi 6-16 generacemi.

Škodí sáním podzemních i nadzemních částí rostlin a způsobují, že rostliny jsou zakrslé, kadeřaví, svinují čepel a jinak se zbarvují. Molice představují bílý, okřídlený hmyz. Také se živí sáním rostlinných šťáv, kterým poškozují pletivo rostlin. Napadená rostlina časem uvadá.

Sviluška chmelová patří mezi škůdce z podtřídy roztočů. Napadá rostliny především v uzavřeném prostoru jako například ve sklenících. Na listech se objevují světlé skvrny a později jsou patrné i pavučinky na rostlinách. Také se živí sáním rostlinných šťáv, listy kolem rány žloutnou a po větším napadení zhnědnou.

Mezi klasické škůdce patří mšice, ale stále častější jsou molice, svilušky, třásněnky. Právě tito škůdci jsou vysoce odolné vůči chemickým postřikům, a je nutné je hubit dlouhodobě.

Na všechny tyto problémy můžete použít jediný přípravek s obsahem pomerančového oleje, lisovaného za studena. Velkou předností tohoto přípravku je zastavení ataku škůdců a chorob a současně nedochází k negativnímu vlivu na lidský organismus. Přípravek škůdce vysušuje. Navíc je obohacen bórem, který vyživuje rostliny, zvyšuje jejich kondici a přispívá k navýšení výnosu.

Přípravek tedy působí jako postřik a současně jako listové hnojivo. Pomerančový olej omezuje výskyt škůdců a chorob a současně zlepšuje přilnavost na listech a rovnoměrné rozmístění na listech. Postřik se v době výskytu škůdců aplikuje v 3 týdenních intervalech. Používá se na zeleninu, jahody, ovocné stromy – jádroviny, peckoviny a pokojové rostliny.30-ti denní lhůta vrácení

Rostliny-semena.cz - prodej semen pro vaši zahradu!

 
Trápí vás svilušky? Trápí vás svilušky?

Letos trápí pěstitele více než v minulých letech. Přípravek Vermitec jim učiní přítrž.

Nevíte co za dárek blízkým? Nevíte co za dárek blízkým?

Nadělte jim dárkové balení GROWSETU - komplet pro úspěšný start každého pěstitele. Tento dárkový set obsahuje vše, co pěstitel potřebuje pro úspěšný start semínek...

Čím osázet okno?

Přemýšlíte, čím letos osázet okno? Podívejte se na trochu inspirace letničkami..

Hydroponické pěstování

Hydroponie - pěstování 21. století. Rychlejší růst, lepší přísun hnojiv, méně chorob..

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 722912623
Email:
Web: Rostliny-semena.cz
© Rostliny-semena.cz

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.