E-shop - Rostliny - semena.cz | Kompletní nabídka semen a osiv pro Váš dům i zahradu | Zajímavá semena - exotické rostliny, masožravky, palmy, jehličnany, zelenina, bylinky, květiny, klíčky, houby, bio osivo - Osivo pro každou zahradu.
Kvalitní semena a osiva pro pěstitele za nízké ceny.


Široká nabídka netradičních semen z celého světa.
1. český eshop zaměřený na semena exotických rostlin.

Obchodní podmínky eshopu - Rostliny-semena.cz

Obchodní podmínky Pěstík s.r.o


1. Objednávat zboží jde pouze to, které je na skladě. V případě chybějícího zboží dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost. V tomto případě objednáme v co nejkratším termínu zboží nové.

2. Zboží odesíláme následující pracovní den. Zboží je expedováno poštou nebo kurýrem a dodáno v co nejkratší době, obvykle do 1 - 4 dnů. Při objednávce 10 a více ks od jednoho druhu nelze zaručit okamžitou dostupnost. Zahradní zboží a pomůcky pro pěstitele jsou expedovány běžně 5. pracovní den. 

3. Kupující má právo před expedicí zboží zrušit objednávku bez udání důvodu. Jakmile je zboží odesláno, hradí kupující při stornování plnou cenu poštovného a manipulační poplatek 200 Kč. V případě nezaplacení bude částka vymáhána exekutivně.

Při rušení objednávky by měl kupující udat jméno a číslo objednávky/variabilní symbol a datum nákupu nejlépe celou kopii objednávky, odeslanou na jeho emailovou adresu.

4. Kupující má možnost v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo vrátit zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu. Při vrácení požadujeme nepoškozené zboží. Dopravu při vrácení nebo při reklamaci platí kupující.5. Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků jejich osobní údaje, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků a nebudou dále použity na jiné účely. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. V případě dlužníků mohou být jejich kontaktní údaje zveřejněny v registru dlužníků.

6. Každý zákazník má ve vlastním zájmu za povinnost, zkontrolovat pod dohledem pracovníka pošty svou objednávku. A pokud není objednávka kompletní nebo je zboží poškozeno, obratem ji vrátit. Jiná možnost reklamace nemusí být prodávajícím uznána.

7. Většina semen vyžaduje ke klíčení stále vlhký substrát. Příliš hluboký výsev nebo přemokření může přístup vzduchu omezit a tím zastavit klíčení. U všech druhů semen určuje narušení jejich vegetačního klidu právě vlhkost, u některých také teplota. Mnoho semen vyžaduje při klíčení určitou minimální teplotu, některé klíčí v širokém rozsahu teplot. I za dodržení ideálních podmínek může být klíčení semen nevyzpytatelné.

8. Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny objednávky uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem. Provedením objednávky s nimi kupující souhlasí a respektuje je.

9. Telefonická komunikace ze strany zákazníka je zpoplatněna podle aktuálního ceníku jeho operátora. Tyto výdaje si platí zákazník sám.

10. Akční nabídky platí do vyprodání zásob. 

11. Semena exotických rostlin jsou dle platných zákonů ČR určeny pouze jako sběratelské předměty. 


Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (zboží je převzato a nakoupeno), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Zboží je nutné zaslat zpět nejpozději ve 14-tý den od data převzetí zboží. Vrácená částka obsahuje také náhradu poštovného za odeslání do výše minimální částky účtované dopravcem. 

Prodávající nemusí akceptovat zboží poškozené a zboží, které je dále neschopné k prodeji. V případě osiv se jedná o původně zabalená semena, nepoužitá. 

Prodloužili jsme tuto dobu na bezplatné vácení na 30 dnů!

 

Peníze je možné vrátit převodem na CZK nebo EUR účet, nebo pomocí platební brány Paypalu. 

 

 

Reklamace zboží

Reklamace zboží v době záruky probíhá sepsáním konkrétního problému / vady výrobků a jejich zasláním společně se zbožím a kopií elektronické faktury / emailu objednávky na adresu společnosti. 

 

 
30-ti denní lhůta vrácení

Rostliny-semena.cz - prodej semen pro vaši zahradu!

 
Trápí vás svilušky? Trápí vás svilušky?

Letos trápí pěstitele více než v minulých letech. Přípravek Vermitec jim učiní přítrž.

Nevíte co za dárek blízkým? Nevíte co za dárek blízkým?

Nadělte jim dárkové balení GROWSETU - komplet pro úspěšný start každého pěstitele. Tento dárkový set obsahuje vše, co pěstitel potřebuje pro úspěšný start semínek...

Čím osázet okno?

Přemýšlíte, čím letos osázet okno? Podívejte se na trochu inspirace letničkami..

Hydroponické pěstování

Hydroponie - pěstování 21. století. Rychlejší růst, lepší přísun hnojiv, méně chorob..

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 722912623
Email:
Web: Rostliny-semena.cz
© Rostliny-semena.cz

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.