E-shop - Rostliny - semena.cz | Kompletní nabídka semen a osiv pro Váš dům i zahradu | Zajímavá semena - exotické rostliny, masožravky, palmy, jehličnany, zelenina, bylinky, květiny, klíčky, houby, bio osivo - Osivo pro každou zahradu.
Kvalitní semena a osiva pro pěstitele za nízké ceny.


Široká nabídka netradičních semen z celého světa.
1. český eshop zaměřený na semena exotických rostlin.

Kotvičník

Kotvičník

Tribulus je sexuální afrodiziakum, zlepšuje sexuální touhu žen a potenci mužů.


Kotvičník Zemní latinsky Tribulus terrestris je punkcí révy nebo ostružin, který je v Evropě po několik staletí využíván jako sexuální stimulant.V Chemicko-farmaceutickém institutu v Sofii v Bulharsku byly provedeny klinické studie kotvičníku a vědci dospěli k závěru, že kotvičník zemní přispěl k výraznému  zvýšení reprodukční funkce, včetně produkce spermií a testosteronu u mužů. U žen byla zvýšená koncentrace hormonů, včetně estrogenu a zvýšení sexuálního libida.


 


Účinky kotvičníku

Kotvičník byl proto označen jako rostlinná viagra.
Kromě zvýšeného libida obou pohlaví zaznamenal kotvičník i léčebné účinky neplodnosti  žen, impotence, nebo poruchy erekce u mužů.

Kotvičník zlepšuje sexuální libido zejména u osob starších 40 let. Pozitivně totiž zvyšuje hladiny  testosteronu u můžu a estrogenu u žen a to až o
30 %. Hormony pak ovlivňují frekvenci a sílu erekce a zvýšení síly v sexuální aktivity. Při užívání kotvičníku byl navíc prokázán pokles míry cholesterolu v krvi, zlepšení nálady a sebeúcty.

Rostlina se obvykle suší a dále používá k výrobě čaje. Aktivní látky jsou obsaženy ve všech částech rostliny, ale nejvyšší obsah účinných látek byl prokázán zejména v kořenech a listech. Ve farmaceutickém průmyslu slouží právě listy a kořeny kotvičníku k výrobě sexuálně podpůrných prostředků a mnoha doplňků stravy pro sportovce a kulturisty.


Kotvičník
je složen z alkaloidů (Harman a harmine), nenasycených mastných kyselin, sterolů, flavonoidů, glykosidů, dusičnanů, esenciálních olejů, draslíku, kaempferolu, pryskyřic, saponinů a tříslovin.

Kotvničník je jednoletá bylina s drobnými chloupky. Je plíživý a řídce větvený, dorůstá maximálně 50 cm. Kotvičník vytváří malé žluté květy a zelené plody hvězdicového tvaru. Plody jsou ostnaté a obsahují semena. Díky ostnům se snadno zachycují do končetin zvířat, které pak roznášejí semena na dlouhé vzdálenosti.
V Číně  byl
kotvičník používán k léčbě jater  a k odstranění bolesti hlavy a nervového vyčerpání. Použití jako sexuální afrodiziakum se stalo velmi běžné v Indii.


V nedávné době provedli lékaři v brazilské fakultní nemocnici pokus s užíváním kotvičníku, účastnilo se ho 45 mužů a průměrné zlepšení sexuálního života každého z nich činilo 65% !

Pridat.eu | S1 S2 S3 S4

30-ti denní lhůta vrácení

Rostliny-semena.cz - prodej semen pro vaši zahradu!

 
Trápí vás svilušky? Trápí vás svilušky?

Letos trápí pěstitele více než v minulých letech. Přípravek Vermitec jim učiní přítrž.

Nevíte co za dárek blízkým? Nevíte co za dárek blízkým?

Nadělte jim dárkové balení GROWSETU - komplet pro úspěšný start každého pěstitele. Tento dárkový set obsahuje vše, co pěstitel potřebuje pro úspěšný start semínek...

Čím osázet okno?

Přemýšlíte, čím letos osázet okno? Podívejte se na trochu inspirace letničkami..

Hydroponické pěstování

Hydroponie - pěstování 21. století. Rychlejší růst, lepší přísun hnojiv, méně chorob..

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 722912623
Email:
Web: Rostliny-semena.cz
© Rostliny-semena.cz

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.