Stránky Rostliny semena vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim potencionálním zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. V případě, že se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.rostliny-semena.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Fiskars sekery a rýče - nářadí

Fiskars sekery a rýče - nářadí

U webu nářadí fiskars jsme se postarali o spuštění vlastního E-shopu s grafikou na míru. Staráme se také dále o kompletní správu a marketing pro tyto stránky. Na webu naleznete veškeré produkty společnosti Fiskars, které jsou bezkonkureční co se týče výdrže a kvality zpracování.

Antiradary a laserové rušičky

Antiradary a laserové rušičkyTvorba internetového obchodu specializovaného převážně na certifikované antiradary a laserové rušičky pro Českou republiku. Pro klienta tvoříme také tisky a staráme se o optimalizaci stránek pro vyhledávače. Z marketingového hlediska jsme se podíleli na tvorbě nového produktu pro EU s názvem Spektr euro-cz.

Na webu naleznete různé druhy radarů, ať už přenosné, pevné, přes ochrany pro motorky, až po laserové rušičky a přísušenství.

Pilové kotouče GSP Zborovice

pilové kotouče GSP Zborovice

Tvorba stránek, katalogů, videí a další služby pro Českého výrobce pilových kotoučů a nožů. Firma se zabývá kompletní zakázkovou výrobou dle přání zákazníka různých typů kotoučů na řezání. Produkce putuje do celého světa. Stránky obsahují obrovské množství informací ve více než dvaceti jazycích.

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Stránky jednoho z našich větších a dobrých klientů. Staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Vruty Krinner do země

Vruty Krinner do zeměInternetový obchod se zemními vruty běžící na našem vlastním systému internetového obchodu. Zabýváme se prodejem těchto zavrtávacích tyčí, které postupem času nahradí betonování u určitých staveb jako ploty, pergoly, dřevěné stavby ale také například dopravní značení a podobné.

Moderní sprchové kouty

Moderní sprchové kouty

Tvorba a správa internetových obchodů pro jednoho z našich klientů, který se zabývá prodejem sprchových koutů do koupelen. Dále také prodejem koupelnových doplňků, dlažeb, baterií, hydromasážních systému a van, či jiných produktů. Zákazníkovi poskytujeme poradenství v SEO optimalizaci stránek a také marketingu.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabávající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Sítě na ploty a pergoly

Sítě na ploty a pergolyInternetový obchod postaven na našem systému internetového obchodu (TAOX Shop), díky kterému nabízíme do prodeje po celé České republice a na Slovensko kvalitní stínící sítě, kdycí plachty a jiné plachtoviny. Samozřejmostí u těchto produktů je zakázková výroba, stačí kontaktovat naše spolupracovníky.

Kufry a zavazadla

Kufry a zavazadla Carlton a TroopNáš jeden z posledních internetových obchodů zaměřen na specializovaný prodej luxusních značek s kufry a zavazadly Carlton a Troop.